دکوراسیون چوبی داخلی r

[ad_1]

 

دکوراسیون چوبی داخلی r

شلوغی ممنوع

– آشپزخانه منظم، همیشه اشتها آورتر است. درنهایت، در کنار رعایت تمامی این نکات در آشپزخانه‌، اگر نکته ساده اما بسیار مهم نظم برای اینکه کاملا هم دست خودتان است را رعایت نکنید، آشپزخانه شما به فضایی دلچسب و اشتها آور تبدیل نمی شود. آشپزخانه جایی است برای اینکه یک خانم خانه دار بیشترین زمانش را آنجا می گذراند. حالا حسابش را بکنید برای اینکه‌‌‌ همان خانم برای پیدا کردن قاشق و چنگال یک مدل مجبور شود کل کشوهای کابینت را بیرون بریزد. محیط شلوغ آشپزخانه، ممکن است رغبت آشپزی را از خانم خانه بگیرد.

تاثیر نور روی رنگ‌ها را در دکوراسیون چوبی داخلی فراموش نکنید

تا به اینجا به اندازه کافی از رنگ ها استفاده کرده‌ایم. فراموش نکنید، اغراق در و هر چیزی نازیبایی ایجاد می کند. نور تاثیر زیادی بر رنگ های به کار برده شده در دکوراسیون چوبی داخلی آشپزخانه دارد. برای جلوه بیشتر رنگ ها درآشپزخانه باید نور‌پردازی مناسبی داشته باشید.

–– می توانید چراغ های قدیمی را با چراغ های LED تعویض کنید برای اینکه مصرف انرژی پایین تر و دوام بیشتری دارند. مزیت دیگر این لامپ ها این است برای اینکه اگر سقف شما مرتفع است، برای تعویض لامپ دیگر نیازی به آوردن نردبان نیست. از این چراغ ها می توان در برجسته کردن ویژگی های طراحی دکوراسیون چوبی داخلی، مانند توررفتگی سقف ها یا گچبری ها در آشپزخانه های سنتی و نور‌پردازی پیشخوان های شیشه‌ای استفاده کرد. با نورپردازی جدید، آشپزخانه‌ شما زیباتر و هیجان انگیزتر به نظر می رسد.

– آشپزخانه محیطی است برای اینکه احتیاج به نور محیطی مناسبی دارد تا فردی برای اینکه مدت زیادی در این محیط است، اذیت نشود. برای داشتن یک فضای اشتها آور، نیاز به نور‌پردازی مناسب محیطی وجود دارد. این نور‌پردازی، احساس آرامش و امنیت به فضا می بخشد. اگر آشپزخانه نور کافی ندارد یا پنجره های کوچکی دارد برای اینکه نور کمی وارد محیط شود، رنگ زرد، نور‌پردازی شما را پر جلوه تر می کند. جالب است بدانید برای اینکه یکی از کاربردهای رنگ زرد در دکوراسیون چوبی داخلی آشپزخانه، ایجاد فضایی پرنور‌تر است، به ویژه در فصل زمستان هنگام صرف غذا در آشپزخانه ای زرد‌ رنگ، محیطی گرم و اشتها آور را تجربه خواهید کرد.

 

– برای نظم دادن به آشپزخانه کافی است چیزهایی را برای اینکه استفاده نمی کنید، کنار بگذارید و وسایلی برای اینکه بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند را در دسترس قرار دهید. در این فضا بهتر است صفحه روی کابینت (پیشخوان) را همیشه مرتب نگه دارید. همه قوطی ها و بسته بندی ها برای استفاده مجدد مناسب نیستند؛ وسایل اضافه را دور بریزید. وارد آشپزخانه شوید و تمام مواد خوراکی، ادویه ها و داروهای تاریخ گذشته را دور بریزید. درنهایت اینکه هنگام خرید ظروف نگهداری مواد خوراکی، به شکل آنها هم توجه کنید. ظروف چهارگوش، فضای کابینت و یخچال را بیشتر خواهند داد.

 

استفاده از نورهای رنگی در دکوراسیون چوبی داخلی  آشپزخانه ممنوع! نور رنگی، به خصوص اگر بالای میز ناهارخوری می باشد، باعث می شود غذا بدرنگ و متفاوت از رنگ طبیعی اش به نظر برسد. در‌‌ نهایت هم موجب کاهش اشتها می شود. با استفاده از رنگ های مختلف به میزان کافی، می توانید فضای آشپزخانه را زنده کنید. پس نور رنگی، حتی به صورت هالوژن هم بهتر است استفاده نشود. رعایت همین موارد ساده، باعث می شود غذای شما خوشمزه تر از همیشه به نظر برسد.

 

 

تلاش این وبلاگ معرفی مطالب کاربردی وبه روز در رابطه با دکوراسیون چوبی داخلی ،

دکوراسیون چوبی داخلی اتاق کودک،دکوراسیون چوبی داخلی منزل،دکوراسیون چوبی داخلی مطب،دکوراسیون چوبی داخلی دفترکار

به علاقه مندان است.

 

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *